١٠ ایده جدید در مورد کاشی
١-حمام عجیب:این خانه استرالیایی با نقاشی های بزرگ،مواد براق،رنگهای پر رنگ و الگوهای مختلف چشمک میزند.البته کاشی گرافیکی با کاشی و موزاییک سیاه و سفید با اشکال جمجمه و شمشیر و قلب شعله ور به طور قابل توجهی لبه را کاهش میدهد.
٢-فضای سبز در خارج خانه:کاشی های رنگارنگ موجود در این حیاط خلوت مثل ققنوس بالاتر از ویژگی های عکاسی خود میرود.شما کاشی های رنگارنگ با پوششی نزدیک به رنگ فضای باز را در پله های منتهی به استخر و بالای شومینه میابید که توسط کاشی بتنی گرافیکی سیاه و سفید طراحی شده است.
٣-حمام زیبا:کاشی شیشه ای آبی و سفید در این حمام لس آنجلسی یک نمود بی نظیر دارد.اما ظرافت ساده کف کف شویی کرم سفید در اینجا بزرگترین بیان است.
٤-سبک استودیو:علاوه بر تمام کاشی های بزرگ موجود در داخل خانه در طول پوشش نظر خوانندگان سایت ما کاشی استودیو هنرمند بابارا کلارک را گرفت.او آثار دست ساز خود را در طبقه ترا کوتا در اینجا به نمایش در آورده است.
٥-بک اسپلش پر رنگ:این آشپزخانه در دنور قرار دارد شاید از نظر فضا کوچک باشد ولی در سبک قطعاً کوتاه و کوچک نیست.کاشی بک اسپلش انسان را خیره میکند در حالیکه کاشی های شفاف و کوچک سیاه و سفید بر روی زمین کمی پیچیده تر به نظر می آید.
٦-شگفتی چوب: این هفته چندین سبک کاشی جذاب از نمایشگاه کاشی و سرامیک که در سپتامبر در بولونیا ایتالیا برگزار شد به نمایش گذاشته شد .
یک نوع کاشیهای جدید که از جنس کاغذ دیواری،بتنی،رزین،پارچه و...بود در حالیکه کاشی شبیه چوب است بسیار مورد توجه قرار گرفت
٧-الماس تیز:بسیاری از مردم به حمام خود برای جلا دادن احساسات خود دقت دارند اما کف کمی جالب است.اینجا کاشی ساخته شده از سیمان مصنوعی دست ساز در طرح الماس آبی روشن باعث تقویت فضای مدرن میشود.
٨-طرح لوکس:شما مجبور نیستید رنگهای خیره کننده را انتخاب کنید گاهی اوقات با مواد ساده کار انجام میشود.در اینجا کاشی مستطیل سفید در یک الگو با لعاب تیره حرف های زیادی دارد و سبک زرق و برق دار میشود
٩-جادوی مراکش:تگزاس ویژگی خانه اش چشم نواز است در این حمام کاشی های کنار وان با الهام از آبی مراکشی است که بسیار فضا را زیبا کرده است.
١٠-نرم و خیره کننده:این کاشی با الگوی ظریف و ملایم جذابیت ظریفی را به دیوار میدهد.


امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....