1. اتاق بچه ها می تواند در لذت بخش ترین فضا قرار داشته باشد- با این همه، چیدمان و طراحی شان اغلب اوقات، جنبه های جالب و سرگرم کننده ی کودک بودن را منعکس می نماید. این مورد، با توجه به عکس هایی که از اتاق بچه ها اخیراً برای ما ارسال شده اند، تایید می شود، و توسط تعدادی از افرادی مورد ارزیابی قرار گرفته اند که این موارد را در طول آن دوره در کتابچه ی نظریات خود ذخیره نموده اند. در اینجا این موارد به ترتیب معکوس قرار گرفته اند.

بیایید نگاهی داشته باشیم به اتاق یک کودک 10 ساله، طبیعتا کودکان در این سن و سال جنب و جوش خاصی دارند و دوست دارند با دوستان خود رفت آمد داشته باشند.

* دوست داری در خانه ی خودت اتاقت چگونه باشد؟

10-اتاق شش متری

چه چیزی بهتر از یک تخت دو نفره؟ چرا اتاق شش متری؟ مثلا می توانیم در این اتاق با برخی از عموزاده ها و یا دوستان صمیمی خود که باید زمان زیادی را با هم بگذرانیم، و شاید هم کمی بخوابیم، جلسات خانوادگی و یا جلسات حزبی داشته باشیم.
نرده هایی که در قسمت بالایی تخت به صورت افقی قرار دارند، از ویژگی های خوبی به شمار می روند. (پیشنهاد می کنیم که برای کف زمین یک فرش هم تهیه کنید).
9-خیمه

این اتاق که متعلق به ویوی 4 ساله در شهر لیوود کانزاس می باشد، پر از جزئیات و ویژگی های شخصیتی است که، قابل توجه ترین آن ها یک خیمه ی دست ساز می باشد، که مادر ویوی، خانم آدری کاتر، در اولین سال تولد دختر کوچکش برای او درست کرده است. او همچنین، یک نام هنری شخصی نیز برای خود مشخص کرده است. چیزی که شبیه به یک قفسه ی کتاب در سمت راست عکس قرار دارد، در واقع، یک گذرگاه مخفی برای رسیدن به اتاق بازی زیر شیروانی می باشد.
8-اتاق سرگرم کننده ی دو نفره

این اتاق تنها متعلق به کودکی در جزیره ی دنیل می باشد که در کارولینای جنوبی واقع شده است، اما تخت دو نفره ای که در آن قرار دارد، آن را در هر زمانی برای خوابیدن آماده نگه می دارد. تطابق تخت، آینه ها و لامپ ها، تقارن ناهمواری را با فضا به وجود می آورد.
7- زیبایی سیاه و سفید

تضاد بالای رنگ سیاه و سفید، و قهوه ای مایل به زرد، پیچیدگی و دل فریبی را به فضای اتاق این کودک در جزیره ی سلیوان می دهد که در کارولینای جنوبی قرار دارد. مانند عکس اول که در این مقاله ارائه شد، اتاق شش تخت را نشان می دهد، و نرده های ایمنی نیز در بالای تخت قرار دارد.
6- زمان مطالعه

این منطقه ی جذاب در اتاق کودکان در تپه ی چاپل، در کارولینای شمالی، درس خواندن و مطالعه کردن را طلب می کند.
قفسه ی تو کاری از کتاب ها و طبقه ای رنگارنگ از اسباب بازی. و میز تحریری با چوب پنبه که مکانی را برای اعضای جوان تر خانه بوجود می آورد تا عادت های جدیدی را شکل دهند.
5- فرش ها و نوارها

این اتاق کوچک در جنگل مینه سوتا، اتاق شاد یک کودک را با رنگ های کلاسیک نشان می دهد. به جای نردبان، تخت های بالایی پله های مخصوص به خود را دارند، و دارای نرده هایی برایمحافظت از بچه های کوچک تر هستند.
4-اسب خوشحال

این اتاق دوست داشتنی عناصر بنیادی ساده ای داد که با بچه رشد می کنند- به ویژه زمانی که کودک برای اسب ها ذوق می کند.
توجه داشته باشید که اکثر عوامل در اتاق- مثل کشتی، لوستر، سازه ها و طبقات چوبی- سبب تحریک لمس مزرعه های در حال رشد می شود، و می توان اتاق را تنها با تعویض تخت و فرش مجددا چید. تخت سمت چپ انحراف دلپذیری را در خط تقارن شکل می دهد که سایر قسمت های اتاق را مشخص می نماید. همچنین، به اندازه ی کافی برای خوابیدن بزرگسالان در آن مناسب می باشد.
3- در جنگل

این منطقه ی بازی دلپذیر در تورنتو، دارای فرش گردی است که باعث می شود تا میز کوچکی که در آن جا قرار دارد خاص تر شود. کاغذهای دیواری با طرح درخت حس محسور کننده ای به اتاق می بخشند
2-سازماندهی مهارت ها به صورت نمایشی

رنگ سبز-آبی زیبا، جذابیت ملایمی را به اتاق این کودک در لندن می بخشد. قفسه های منظم کتاب و کمد لباس هایی که به خوبی چیده شده اند، ممکن است برای بسیاری از ما آرزو باشند، اما فکر کردن به اینکه شلوغی اتاق بچه ها را می توان کنترل کرد و آرام تر از این اتاق به نظر می رسند، می تواند خوب باشد.
1- طوسی و سفید، و آماده برای تزیین

این مورد، از محبوب ترین عکس های اتاق کودکی بود که در تابستان امسال برای ما ارسال شد. با رنگ طوسی و سفید آرام بخش آن، و پله هایی که به سمت بالای تخت می رفتند، و کشوهایی که در آن قرار داشند، اتاق های زیادی وجود دارند که با هنر، کتاب و اسباب بازی مشخص می شوند. مانند اتاق شماره ی 5، این اتاق، با یک تخت بزرگ نشان داده می شود که بزرگسالان و یا شاید فقط کودکان دوست داشته باشند روی آن بخوابند.


امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....