7 تکه از وسایل منزل که نگهداری از آن ها دشوار است.
1-صندلی ها:

آیا به اضافه کردن صندلی یا نیمکت به فضای باز ناهارخوری فکر کرده اید؟ افزودن این نوع صندلی ها تمامی حالت های فضایی در یک آشپزخانه ی کوچک را در تضاد با یکدیگر قرار می دهد. درباره ی این موضوع تصمیم بگیرد که آن را کجا بگذارید که برای اجسام بزرگی مانند کتاب های آشپزی، ظروف پذیرایی، و یا حتی وسایلی که گاهی اوقات مورد استفاده قرار می گیرند، خوب عمل می کنند.
2-کالای خواب:

اتاق و یا پولی برای خرید تخت ندارید؟ مشکلی نیست. این وسیله یک تخت خواب راحت است. زمانیکه از تخت خواب استفاده نمی کنید، می توانید از آن به عنوان یک صندلی، چهار پایه و یا میز استفاده نمایید. کافیست فشار کمی به آن وارد کنید و سپس یک سطح ثابت برای نوشیدنی و یا غذا داشته باشید.
3-صندلی غذاخوری با قفسه ای برای مجلات:

علاقه ی زیادی نسبت به صندلی های محکم وجود دارد- که شامل قفسه ای برای نگهداری کتاب هستند و همچنین می توان از آن ها برای مجلات، کتاب های آشپزی، و یا حتی لوازم جانبی منزل، مانند کارت های تخفیف تولد، خودکار، و یا قیچی- استفاده کرد. فقط مطمئن شوید که این وسایل را تمیز و مرتب نگهداری می کنید، به طوریکه صندلی موردنظر به ابزاری برای نگهداری وسایل نامناسب تبدیل نشود. به عنوان مثال، می توانید روبان زیبایی را به دور کاغذهای کاری خود ببندید، و وسایل غیر ضروری را در یک جعبه ی خوش رنگ نگهداری کنید.
4-میزی با یک قفسه ی کتاب:

قفسه ی کتاب یک مشکل قویمی در خانه های کوچک به شمار می رود، بویزه در خانه هایی که قفسه ندارند. این میز گرد را که طراحی آن دارای یک قفسه ی ترکیبی به اندازه ی دلخواه شماست را تهیه نمایید. اکنون، تنها مشکل داشتن زمان برای خواندن آن هاست! این نوع میزها در اندازه، شکل، جنس و سبک های مختلفی وجود دارند.
5-مبل هایی با میزهای جانبی:

برای بسیاری از ما که در خانه های خود با طرح های باز سازگاری داریم، انتخاب مبلمان به صورت متفکرانه ضروری است، به طوریکه همه چیز با هم هماهنگ باشند. به عنوان مثال، این مبل دارای یک میز جانبی هوشمندانه در کنار خود می باشد، و زمانیکه به عنوان وسیله ای برای جدا کردن اتاق به کار می رود، وسیله ی خوبی است. ارائه ی اشیای تزئینی در بخش های بالایی، محل نشستن را از بقیه ی اتاق جدا می کند.
6- کمد لباس شب:

این کمد لباس محلی را برای آویزان کردن لباس ها، و سطحی را برای لوازم ضروری کنار تخت فراهم می آورد. به دلیل اینکه بلند و باریک هستند، فضای زیادی را اشغال نمی کنند.
7-تخت خواب های چند منظوره:

کالاهای خواب، قفسه ی اسباب بازی ها، مکانی برای مطالعه، این نوع تخت خواب همهی این ها را شامل می شود. یک تخت خواب مرتب دوستان را جذب می کند، سبب جمع اوری وسایل درهم و برهم از روی زمین می شود، و قفسه هایی را نشان می دهد که دارای موارد رنگارنگی هستند.


امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....