در اینجا 7 ایده برای نوسازی حمام در زمانی ارائه شده است که هنوز بودجه ی کافی برای بازساری کامل آن وجود ندارد.
1-ظروف ذخیره سازی زیبا:

اگر در حمام خود قفسه های باز دارید، چرا با هماهنگ کردن ظروف ذخیره سازی برای لوازم ضروری بد شکل کمی تفریح نمی کنید؟ سبدهای بافته شده در حمام های واشنگتن مثال های خوبی هستند. ظروف شیشه ای نیز به محصولات بهداشتی حالت هنری می بخشند. اگر به اندازه ی کافی فضای ذخیره سازی داخلی ندارید، قفسه و یا کمدی را در صورت داشتن فضا به حمام خود اضافه کنید. صندلی به شما کمک می کند تا مرتب تر شوید و فضایی را در اختیار شما قرار می دهد، و می تواند جذابیت دیگری را به اتاق ببخشد. در این حمام که به سبک خانه های مزرعه ای سیاتل ساخته شده است، قفسه ای از چند کمد، فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار شما قرار داده است.
2-هنر را به شخصیت خود اضافه کنید و فضای خود را زیبا سازید:

لوازم موجود در این حمام هنری واقع در نیواورلئان، به پس زمینه ی روستایی آن نگاه کاملتری می بخشد. منظره ی قاب گرفته شده، که مورد غیر قابل انتظاری در این حمام می باشد، تاثیر بسیاری بر افراد می گذارد. اگر دوست دارید که هنر را به حمام خود اضافه کنید، با مشورت با یک نفر درباره ی نگهداری بهتر از آن مشورت کنید، زیرا راهی برای خارج شدن بخار، رطوبت و گرما از محیط حمام وجود ندارد- تابلوی شما می تواند تحت تاثیر این موارد قرار بگیرد.
3-با رنگ مورد علاقه تان دیوارها را رنگ کنید:

رنگ آمیری واقعا یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای نوسازی یک اتاق است. اگر مایل به انجام این کار توسط خودتان هستید، همه ی آنچه که آن نیاز دارید، یک یا دو قوطی رنگ و ابزارهای نقاشی است- به نوعی می توانید این وسایل را با پول کمی تهیه نمایید. وقتیکه رنگ خود را انتخاب کردید، با یکی از متخصصان در فروشگاه رنگ درباره ی اینکه کدام یک از موارد در محیط مرطوب حمام با دوام تر است مشورت کنید.
4-نورپردازی جدید:

اینکه یک نورپردازی جدید با یک اتاق چه می کند، جالب است. یک لوستر و چراغ هایی در سقف، هر کدام می تواندهزینه کمی در برداشته باشد، اما محدوده ی قیمت ها گسترده می باشد. مطمئنا، باید درباره ی نصب آن کمی فکر کنیذ. آیا می توانید باسیم ها و نصب چراغ ها توسط خودتان به راحتی کنار بیایید؟ اگر نمی توانید، ممکن است بخواهید یک برق کار استخدام کنید.
5-رختکن، شیرآب و وان را عوض کنید:

این مورد به صورت مشخصی با تغییرات بیشتری نسبت به موارد بحث شده سروکار دارد. اما اگر زمان و انرژی برای خرید این وسایل را دارید، می توانید از سنگ تراش محل خود درباره ی محل ذخیره کردن لکه های برقی سوال کنید- تکه هایی که می توانید از آن ها برای رختکن جدید خود استفاده نمایید. می توانید از سنگ تراش بخواهید تا سنگ مورد نظرتان را به اندازه ای که می خواهید برش بزند . رختکن جدید را نصب نماید. باید صبور باشید و زمانی را صبر کنید تا تکه ی مناسب را بیابید. حمامی که عکسش را اینجا می بینید، قبلا رختکنی از جنس سنگ آهک داشت. طراحان گروه طراحی لولوو در منلو پارک کالیفرنیا، پیش از نصب این تکه ی زیبا از گرانیت آبی رنگ، از برخی از 20 نمایشگاه سنگ محلی بازدید کرده بود. یک تکه گرانیت آبی را در یکی از این نمایشگاه ها یافت
اما خیلی بزرگ تر از اندازه ی مورد نیاز او بود. از اینرو، او سنگ را که سفارشی برایش برش داده شد برداشت تا موارد نامناسب به وجود آمده را نو کند و بخش بالایی دیوار را که نصفه کاشی شده بود پر نماید. معمولا، سنگ تراشان نیز وان و شیر آب را همراه با رختکن جدید نصب می کنندبا سنگ تراش محلتان مشورت کنید تا نرخی را به دست آورید. ممکن است یک وان جدید (که شاید برای شما جدید باشد) را در قیمتی به صرفه در قسمت لوازم بهداشتی یک فروشگاه لوله کشی، سنگ تراشی و یا فروشگاه حلال های قوی بیابید. اگر وان را عوض کرده اید ولی هنوز رختکن قبلی را نگه داشته اید، باید اندازه گیری را با دقت انجام دهید تا مطمئن شوید که وان جدید با سوراخ آن به خوبی همخوانی داشته باشد. اما یکی از مزیت های کار با سنگ تراشان این است که می توانند در این مورد به شما کمک کنند، و در این صورت می توانید رختکن و وانی که می خواهید را انتخاب کنید. به دلیل اینکه فرد استخدام شده کل هزینه برای این نوسازی را دریافت می کند، پیشنهاد می کنم که رختکن، وان و شیر آب را همزمان عوض کنید تا سنگ تراش بتواند کار خود را انجام دهد. یک کار محتاطانه: پیشنهاد نمی کنم که شیر آب های کار کرده را خریداری کنید، و بسیار توصیه می کنم که یک برند با کیفیت را به جای یک برند ارزان خریداری نمایید. می خواهید که در نهایت تعمیرات خود را به پایان برسانید. معمولا، اگر در هر صورت در حال پس انداز برای بازسازی هستید، شاید بتوانید این نوسازی را با پس انداز پول، رختکن، شیر آب و وان نو خریداری کنید.
6-تزئینات حمام خود را تغییر دهید:

در این حمام دالاسی، بخش ذخیره سازی صندلی خوشوقتانه، به عنوان یک تزئین به کار می رود. هیچ راهی برای پایان دادن به این امر که شما می توانید زمانیکه تزئینات حمام خود را جایگزین می کنید وجود داشته باشد. سایر گزینه های مهم شامل لباس ها و یا کالای آنتیک می باشند.
7-کاشی هایی را که دوست ندارید جدا کنید:

جایگزینی کاشی کف زمین و یا دیوارهایی که دیگر برایتان مهم نیستند، اغلب اوقات می تواند کاملا نگاه شما را به اتاق نو کند. اگر برای نصب کاشی های خود اطمینان دارید، این نوسازی می تواند نسبتا مقرون به صرفه باشد.همچنین ممکن است به برآورد هزینه ی تخته های محافظ، ملات و دوغاب نیز نیاز پیدا کنید. یقینا، اگر نیاز به استخدام فرد حرفه ای برای نصب کاشی ها داشته باشید، باید هزینه ی نیروی کار را نیز پرداخت نمایید.

به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

loader....