رویا پردازی در مورد چیدمان دکوراسیون لذت بخش است اما زمانیکه شما می خواهید پول نقد پرداخت کنید اولویت بندی سخت می شود
فرش جدید یا مبل جدید؟رنگ تازه یا ارتقاء مدل تلویزیون یا یک سیستم صوتی جدید؟ نا امید نشوید که همه ی طرح ها را نمی توانید یک جا انجام دهید سعی کنید آن ها را در طول زمان اجرایی کنید.

اینجا بنا به اینکه شما 500 هزار تومان یا 50 ملیون تومان بودجه دارید ایده هایی وجود دارد.
500هزار تومان
چیدمان مبلمان خود را به هم بریزید و از نو مرتب کنید دیوار فرعی را رنگ بزنید به هم ریختگی فضا را بزرگتر می کند این مجانی است.
به جای اینکه مبل را به دیوار بچسبانید به مرکز اتاق بیاورید و بعد یک رنگ انتخاب کنید و به دیوار های فرعی بزنید و اگر بودجه اجازه داد به کل اتاق تعمیم دهید.
1میلیون تومان
به هم بریزید رنگ و بعد گیاهان و هنر را اضافه کنید چون گیاهان و آثار هنری عناصر ضروری هر فضایی هستند.
خودتان را به چند گیاه جدید یا یک اثر هنری زیبا عادت دهید یک نقاشی اصل یا نسخه چاپی آن را انتخاب کنید یا عکس تعطیلات مورد علاقه خودتان را به فضای خانه اضافه کنید.
2میلیون و پانصد هزار تومان
بعدی چیست؟بعد از به هم ریختن و رنگ آمیزی و آوردن گیاه و اثر هنری وقت آن است که فضا را با گلیم های گرم کفی و یک پارچه نرم و گرم روی صندلی قرار دهید و نیمکت یا تخت را با کوسن های نرم پر کنید.
3میلیون و پانصد هزار تومان
همه موارد بالا را انجام دهید سپس پرده اتاق را اضافه کنید که باعث افزایش گرما از اتاق می شود اگر خانه پر نور دارید می توانید یک لوستر کم نور ارزان نصب کنید که بر خلق و خوی شما هم اثر دارد.
اگر فضا کافی نبود به دنبال لامپ روشن تر نروید یک منبع نور دیگر اضافه کنید.
4 میلیون تومان
بعد از اعمال انجام شده قیلی یک صندلی قدیمی را که در خانه دارید تغییردهید.
اکر صندلی خود را دوست دارید و قاب آن سالم است می توانید آن راباز سازی کنید این کار می تواند رنگ و لعاب زیادی به خانه بدهد کند فقط بدانید که گران تر از خرید صندلی جدید نیست.
6میلیون تومان
بعد از تمام موارد قبلی یک فرش جدید بخرید به جای داشتن یک فرش کوچک که سطح کوچکی را پوشش می دهد از فرش بزرگتری که اندازه اتاق شما را بزرگتر و احساس راحتی بیشتری را منتقل می کند استفاده کنید.
اگر شما فرش کوچک خود را دوست دارید یک فرش بزرگتر ارزان از جنس حصیر زیر آن پهن کنید.
15میلیون تومان
همزمان با خرید فرش جدیدیک مبل جدید از تغییرات مهم است.
این البته هزینه بر است .
مبلمان با کیفیتزمان طولانی تریمی ماند و شما می توانید با کیفیت ترین جنس را که می توانید هزینه اش را بپردازید بخرید.
اگر کودک یا حیوان خانگی دارید می توانید با یک پارچه تیره روی مبل را بپوشانید.
22میلیون تومان
بعد از خرید فرش و مبلمان جدیدتغییر سیستم صوتی در اولویت است یک سیستم صوتی جدید خریداری کنید و یا تلویزیون جدید یا اگر سرمایه تان رسیدهمچنین پس از آن یک میز قهوه یا گلدان کوچک جدید بخرید.
50میلیون تومان
بعد از اینکه تمام موارد بالا را انجام دادید اگر باز هم پول داشتید به یک پروژه بزرگتر فکر کنید مثل افزودن وسایلجدید و به روز یا باز سازی خانه یا اتاق یا باز سازی شومینه خانه

به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

loader....