قبل و بعد یک پاتوق جدید ورزشی برای خانواده 4 نفره
زیر زمین در یک نگاه
مناسب برای خانواده 4 نفره با بچه های 9 و 12 ساله این خانواده مریلندی همه چیز ورزش را دوست دارند آن ها برای طراحی فضا یک تیم تشکیل دادند از ابتدا والدین و فرزندان طوری طراحی کردند که همه نظر بدهند و نیازها دیده شود.
محدوده
کل خانواده به این پی برده بود که اتاق اسبب بازی ها باید به اتاقی تبدیل شود که مناسب تمام اعضا باشد با کمک طراح این پروژخ طی 5 ماه تمام شد.
قبل
اتاق قبلا تاریک و مملو از اسباب بازی بچه ها بود در اتاق جای نشستن نبود و صندلی ها و مبمان باعث شده بود دیگر جایی برای راه رفتن نباشد.
پس از آن
مبلمان جدید فضای لذت بخشی به اتاق می دهد و کارایی اتاق را بالا می برد قطعات جدید عبارتند از صندلی های متنوع و یک مرز سرگرمی که برای بچه ها عالی است وهمچنین برای لذت بردن از دیدن یک فیلم با خانواده...
صندلی ها
طراح برای پیدا کردن صندلی های خوب سخت تلاش کرد و در نهایت این 4 صندلی چین مانند انتخاب شد آن ها راحت و انعطاف پذیرند.
روشنایی
عملکرد روشنایی اتاق تغییر کرد ولی از نظر وسایل روشنایی این کار انجام نشد و تغییری نکرد این به خاطرسیستم جدید سفید رنگ جدید و مبلمان رنگی روشن بود که نور طبیعی را در اتاق پخش می کرد.
نکته: به نصب شیشه بازتاب دهنده نور مثل قاب بالای جدول مینی تنیس اتاق بدون نور اضافی روشن تر می شود.
سرگرمی
آن ها نیاز خانواده را برطرف کردند و فضا هم بازتر شد و هزینه آن بسیار ارزان تر از یک کابینت سفارشی بود سپس طراح سیستم صوتی را با خاطرات ورزشی و تصاویر ورزشی خانوادگی تزیین کرد نیمه پایین دستگاه فیلم ها و بازی های ویدیویی جمع آوری شد و لاروکس قدیمی پدر و هاکی قدیمی او در بالای دیوار آویزان است.
رنگ ها
رنگ ها مناسب با تیم های ورزشی مورد علاقه خانواده انتخاب شده است اضافه کردن فرش پشمی آبی اتاق را جذاب تر کرده و نقطه کانونی اتاق شده است.

حمام
حمام اتاق خانواده حمام کوچکی دارد که نزدیک سیستم صوتی است قصد تغییر چراغ ها و توالت وجود ندارد اما طراح اتاق را به روز رسانی کرده و جدیدا طراحی کرده است.
دیوارها
طراح نتوانست کاغذ رنگی با الگوی خوبی پیدا کند پس تصمیم گرفت خودش طراحی کند و آن ها را نصب کند.


امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....