نظریات دکوراتیو شاد برای فضاهای کوچک:

حتی اگر اتاقی برای یک درخت بزرگ ندارید می توانید منزل خود را برای کریسمس،زمستان و یا یلدا تزئین کنید.

لازم نیست که درختی بزرگ داشته باشید تا به خانه ی خود حال و هوای زمستان بدهید انتخاب خود را از میان این 18 نظریه انجام دهید:

که شامل بار نوشیدنی های گرم ، تاج گل، قفسه ی کتاب و... می باشد.

1.ایستگاه نوشیدنی های گرم: سینی که مملو از نوشیدنی های گرم مورد علاقه تان می باشد،مطمئنا موفقیتی در دور همی های تعطیلات به شمار میرود.

از عایق های حرارتی برای گرم نگه داشتن نوشیدنی ها استفاده کنید و برای اینکه مهمانان بدانند چه چیزی در آن قرار دارد روی آن علامت بزنید.دکور کریسمس

2.حلقه گل برای قفسه کتاب: کتابخانه ی خود را با یک دسته حلقه ی سبز که از روبان خود آویزان شده اند در معرض دید قرار دهید.دکور کریسمس 1

3.گل های قرمز:گل نیلوفر، بنت قنسول، و یا حتی میخک قرمز گرم و شاد به نظر می رسند. ریشه ها را کوتاه برش بزنید و شکوفه ها را در گلدان کوچکی قرار دهید تا کامل به نظر برسند.

دکور زمستانی 1

4.هدیه هایی که به زیبایی کادو پیچ شده اند: هدایای خود را که برای کریسمس و یا یلدا برای عزیزان خود در نظر دارید (و یا حداقل برخی از آن ها ) را خریداری کنید و بسته بندی کردن به موقع آن ها میتواند به شما در این فصل پر مشغله کمک کند.

بعلاوه هدایای کادو پیچ شده دکوراسیون زیبایی را بوجود می آورند فقط چند تا از آن ها را روی زمین، جعبه و یا نیمکت قرار دهید و یا آن ها را با شاخه های سبز تزئین نماییددکور شاد

5.تختخواب: روتختی فندوقی راحت و یا پتوی گرم چارخانه وسیله خوبی برای تختخواب زمستانی شماست.

نکته:اگر دارید به وسایل مربوط به شب یلدا کریسمس ویا هر جشن زمستانه دیگر نگاه می کنید ولی نمی خواهید پولی را به تختخواب اختصاص دهید فقط بالشتک های مخصوص تعطیلات را تهیه نمایید.این بالشتک ها در تطابق با ملحفه های سفید باز هم به طور شگفت انگیزی بیانگر تعطیلات می باشند.

دکور شاد 1

6.شاخه های توت:توت های قرمزی که در گلدان سرامیکی قرار گرفته اند نقطه های روشنی را در هر اتاقی بوجود می آورند.سعی کنید که شاخه ای را در میان کتاب ها ی موجود در قفسه تان،سرویس بهداشتی و یا میز های مجاور قرار دهید.

دکور زمستانی

7.تاج گل و یا حلقه ی گل روی در ورودی:به صورت ویژه ای اگر در خانه فرزندی دارید (حتی اگر هم ندارید)حلقه های گل می توانند سرگرمی جالبی باشند.یک حلقه که با استفاده از نکات گفته شده تزئین می شود.

دکور کرسیمس 2

8.درخت دو بعدی:با بریدن نقاط سیاه درخت هندسی مخصوص خود را به نمایش بگذارید(اول به صورت آزمایشی آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید به رنگ ها آسیبی نمی رسانند) و آن ها را بر درخت روی دیوار قرار دهید.چند مثلث رنگی و حسی تازه و مدرن ،کیف ها می توانند دکور رنگارنگی را برای دیوار ها و نرده های خالی ایجاد نمایند.دکور شاد 5

9.حلقه های کوچک گل روی پنجره:این ترکیب از حلقه های گل که از روبان قرمز باریکی آویزان شده اند از داخل و بیرون خانه بسیار خیره کننده به نظر می رسند. حلقه گل خود را در اندازه های مختلف آویزان کنید تا تاثیرپذیری مشابهی را مشاهده نمایید.

دکور شاد 4

10.آویز های بالای بخاری یا شومینه:حلقه های گل سبزو ساده ای که به راحتی در وسط باغچه ها و حیاط های پر درخت قابل دسترسی هستند فرا رسیدن تعطیلات را خبر می دهند.شمع های شکلاتی(واقعی یا شارزی)و یا طناب هایی از چراغ های سفید روی شاخه ها برای نشان دادن جادو.

دکور شاد 3

11.درخت های چوبی:این پروژه ی هیجان انگیز یکی از مواردی است که می توانید امسال داشته باشد و آن را برای بسیاری از تعطیلات پیشرو نگه دارید.پایه ی آن از چوب ساخته می شود و قسمت سبز آن قابل جدا شدن می باشد،بنابراین می توانید هر سال آن را با سبزه های تازه و معطر جایگزین نمایید.

دکور کریسمس 2

12.حلقه هایی از مخروط کاج:این مخروط ها با برگ های طلایی تزئین شده اند و برای اینکه طبیعی تر به نظر برسند به طناب هایی متصل شده و در بالای اتاق قرار گرفته اند.حلقه ی تکمیل شده ی خود را روی دیوار ،در ورودی و یا بالای طاقچه ی بخاری یا شومینه قرار دهید.

دکور زمستانی 3

13.شاخه ای در گلدان:شاخه ی تازه ای از یک درخت را جدا کنید آن را در آب تازه و خنکی قرار دهید و سپس دور آن شمع های سفید بگذارید.این کار ساده زیبا بوده و روش اسکاندیناویایی می باشد.

دکور کریسمس 3

14.دستمال سفره های فانتزی:آیا دستمال سفره های قلاب بافی شده و یا تکه دوزی شده که دراور را بپوشانند دارید؟

اکنون زمان استفاده از آنهاست یکی از آن ها را روی میز چای خوری قرار دهید و حتی زمانی که مهمانان از آنها در زمان نوشیدن استفاده نمیکنند در همان جا قرار خواهند داشت.

دکور زمستانی 2

15.محل کتاب ها در زمان تعطیلات:کتاب های کودکان را با تصاویر شیرینی پر کنید که جذابیت بیشتری را به دکورتان بدهند.سعی کنید تعدادی کتاب تصویری و یا عناوین کلاسیکی مانند زن کوچک و...را در زیر میز شیشه ای چای خوری و یا بین میز های عسلی قرار دهید.

دکور زمستانی 4

16.هنر های گچی:آیا یک تخته و یا دیوار پوشیده شده از گچ دارید؟آن را به محل برگزاری تعطیلات منتقل کنید و این کار را با کشیدن نقاشی درخت کریسمستان و یا صحنه ی زمستان انجان دهید.حتی می توانید هدیه ها را در زیر درخت تخته ی گچی خود قرار دهید.

دکور زمستانی 5

17.نور فانوس و خز مصنوعی:در گوشه ای از منزل خود زمستان سرزمین عجایب را درست کنید و این کار را با قرار دادن ریسه ای از فانوس ها روی یک میز و یا تنه ی درخت انجام دهید و یک پوست مصنوعی گوسفند را روی زمین در زیر آن پهن کنید.

دکور شاد 7

18.درختچه های گلدانی:درخت هایی که همانطور که در اینجا می بینید کاشته شده اند و یا برش خورده اند معطر بوده و فضای خانه را مملو از عطر چوب می کنند درختچه های خود را با وسایل تزئیناتی جراغ و یا برگ ها بیارایید این روش بسیار جالب و دوست داشتنی است.

دکور شاد 6


امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....