9 ایده برای تخت خواب هایی با تاج مخملی

تخت های مبله شده و تاج های با روکش پارچه در حال حاضر راه خود را به بسیاری از اتاق های خواب ما می رسانند و لوکس ترین آنها هم مخملی نرم و ابریشمی است. برای اثبات نکته ما، اتاق های مورد علاقه مان را که دارای تخت های مخملی و سرامیک هستند، جمع می کنیم. فقط نگاه کنید که چگونه این ماده هر فضایی را تغییر می دهد

واضح و روشن بیاندیشید: مبلمان های چوبی زیبا و فرش زمینی به این اتاق گرما می بخشد، اما طراحان ابعاد روشن تری به آن داده اند. یکی از این موارد درهایی به رنگ آبی است، اما در واقع تخت آبی مخملی نگاه ها را به خود جذب می نماید. پایه ی مخملی مورد مناسبی برای جذب نگاه ها در مقابل پس زمینه ی خاکستری رنگ و بافت نرم و مخملی خطوط مستقیم مربوط به مبلمان هایی که در وسط اتاق قرار دارند، می باشند.

تاج تخت 5
کنجکاو باشید: این بالین بلند برای تنکیه دادن بسیار مناسب می باشد، اما سطح بزرگی مثل این می تواند در اتاق تناسب ایجاد کند. گوشه و کنارهای منحنی به کمک هم می آیند، زیرا می توانند فضای بزرگی را به هم مرتبط سازند و احساس راحتی را به اتاق منتقل کنند. و تضادی که تجت خوای با روکش سفید پنبه ای به بافت نازک ان می دهد را می پسندیم.

تاج تخت
روکش های مخملی را به جای دیگری نیز ببرید. در این اتاق خوای هوشمند، مالکان مخمل خاکستری تیره را برای سر تخت انتخاب کرده اند، که تناسب خوبی با دیوار خاکستری روشن دارد. این مورد پس زمینه ی مناسبی برای وسایلی به رنگ آبی روشن و همچنین رنگ ذغالی می باشد. برای مرتبط ساختن سر تخت خاکستری و موارد سایه روشن، طراحان از مخمل برای بالش ها و صندلی آبی استفاده کردند.

تاج تخت 8
یک گوشه دنج ایجاد کنید. اگر تخت خوابتان در گوشه اتاق قرار دارد، چرا به جای یک سر تخت، دو سرتخت اضافه نمی کنید؟ و اگر می خواهید گوشه ای که تخت شماست بسیار دنج و راحت باشد، از مخمل برای روکش آن استفاده کنید. دو سر تخت این تخت خوای بی نظیر را جادار و لذت بخش می کند که، می تواند مکان عالی برای خواندن کتاب باشد.

تاج تخت 3
نسبت به الکوها و طرح ها شجاعانه رفتار کنید. اگر جزئی از یک طرح جسورانه هستید، روی سر تخت خود را با مخمل طرح دار بپوشانید. این طراحی گل دار یک عامل متوقف کننده ی نمایشی است، و طراحان با وجود آن برای استفاده از آن برای سرتخت های بزرگ شجاعانه رفتار می کنند. برای اینکه به اتاق نگاه منسجمی بدهیم، پارچه های رنگی را برای پرده، صندلی ها و حتی بالشتک ها استفاده کنید.

تاج تخت 6
به موارد کلاسیک توجه کنید. به دنبال چیزهای کم رنگ تر هستید؟ این فضای خواب به لطف رنگ های آرام خود، به طور شگفت آوری آرامش بخش می باشد. مالکان به دنبال سر تخت های منحنی متداول بودند، که با فضای کلاسیک اتاق همخوانی داشته باشند. همه چیز کاملا ساده و کم می باشد، بنابراین، انتخاب مخمل های فشرده روش هوشمندانه ای برای لبه ها می باشد.

تاج تخت 1
در تضاد با سفید باشید. با مخمل های منحط فضای سفید را خیره کننده سازید. در این اتاق، طراحان با انتخاب تخت خواب بنفش شیک و پر زرق و برق این حالت را ارائه داده اند. اگر می خواهید حالت متضاد خیره کننده ای مانند این را ارائه دهید، یافتن موارد جزئی مکمل برای ایجاد تعادل و توارن می تواند فکر خوبی باشد. در اینجا، الگوی مورب روی سر تخت در گلدان و رو تختی تکرار شده اند.

تاج تخت4
خاکستری شوید. سرتخت با مخمل فشرده به رنگ خاکستری تیره در این اتاق، به لطف مکان بالایی آن که به همان رنگ، رنگ آمیری شده است، روحانی تر به نظر می رسد. و انتخاب فرش خاکستری رنگ ضخیم تاثیر ان را به نهایت می رساند.

تاج تخت2
موارد بیشتری را اضافه کنید. این تخت خواب در اتاق خیره کننده به نظر می رسد. حفظ آرامش فضای باقی مانده سبب می شود تا تخت در مرکز قرار گیرد. اگر همیشه چنین تخت خوابی را تصور می کردید ولی می ترسیدید که اتاقتان را شلوغ کند، این فضا نحوه ی انجام آن را به شما نشان می دهد.

تاج تخت7امتیاز این مطلب:
به اشتراک بگذارید :
مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

loader....