دکوراسیون پاییزی منزل با ایده‌های جدید امسال

تغییر فصل، زمان خوبی برای تغییر دکوراسیون خانه است. می‌توان فضا و اتمسفری که در آن زندگی می‌کنیم را همگام با لباس عوض کردن طبیعت، تغییر دهیم. حال که پاییز مهمان طبیعت شده، طراحی دکوراسیون پاییزی منزل با عناصری که یادآور این فصل هستند، احساس دلپذیری به خانه می‌دهد. در این بخش می‌خواهیم به جدیدترین ایده‌ها برای دکوراسیون پاییزی منزل نگاهی بیندازیم. همراه ما و همگام با طبیعت باشید!

دکوراسیون پاییزی منزل با قاب عکس برگ‌های طبیعی

همه پاییز را با برگ‌های نارنجی رنگ و جذاب آن می‌شناسند. پس چه چیزی بهتر از این که این برگ‌های زیبا را در قاب عکس‌های دیواری خود داشته باشید؟!

یک گالری دیواری از برگ‌های پاییزی می‌تواند ایده‌‌ای فوق‌العاده برای تغییر دکوراسیون متناسب با فصل پاییز باشد. سعی کنید تعداد قاب عکس‌های خود را بیشتر کنید تا تغییر دکوراسیون و رنگ‌ها بیشتر به چشم بیاید.

دکوراسیون پاییزی منزل با قاب عکس برگ پاییزی

دکوراسیون پاییزی منزل را با رنگ‌های کلاسیک ایجاد کنید

یک دکوراسیون را زمانی می‌توان پاییزی نامید که رنگ‌ها را در آن تغییر دهید. پاییز فصل رنگ‌های کلاسیک و وینتیج است. وسایل سبز تیره، قهوه‌ای، کرم، نارنجی تیره، شکلاتی و زرشکی خود را بیرون بیاورید. اکسسوری‌هایی با این رنگ‌ها می‌توانند چیدمان فضای شما را به طور کلی تغییر داده و پاییزی کنند.

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از رنگ‌های پاییزی تغییر روتختی یا روکش کوسن و مبل‌هاست. با این کار حال و هوای خانه را کاملا عوض می‌کنید.

رنگ های کلاسیک در دکوراسیون پاییزی منزل

از بافت‌ها و طرح‌های پاییزی استفاده کنید

زمانی که به پاییز فکر می‌کنیم برخی از بافت‌ها و پارچه‌ها بیشتر برایمان تداعی می‌شود. مثلا پارچه‌های پشمی یا پوست‌های طبیعی همگی برای فصل‌های سرد سال هستند. از این پارچه‌ها روی مبل‌ها و سایر وسایل خود استفاده کنید. حتی می‌توانید پرده‌ها را با پارچه‌های مخصوص پاییز جایگزین کنید.

علاوه بر پارچه‌ها به طرح‌های پاییزی هم توجه داشته باشید. یکی از طرح‌های پرطرفدار این فصل پارچه‌های پشمی چهارخانه هستند. می‌توانید آنها را روی یک میز نهارخوری کوچک بیندازید تا به معجزه رنگ‌های پاییزی در دکوراسیون پاییزی منزل ایمان بیاورید. پارچه‌های گل دار با رنگ‌های گرم هم یکی دیگر از انواع طرح‌های محبوب در پاییز هستند.

پارچه های مخصوص در دکوراسیون پاییزی منزل

کاغذ دیواری با طرح‌های پاییزی

کاغذ دیواری‌های هر خانه می‌تواند فضای آن را کاملا تغییر دهد. می‌توانید برای دکوراسیون پاییزی منزل خودتان به سراغ کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌های الهام گرفته از طبیعت پاییزی بروید. رنگ‌های مخصوص پاییز روی کاغذ دیواری می‌تواند تاثیر زیادی روی دکوراسیون داشته باشد.

علاوه بر کاغذ دیواری می‌توانید از تابلوها و آثار هنری که رنگ‌های پاییزی یا طرح‌های مخصوص این فصل را در خود دارند، استفاده کنید.

طرح و نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون پاییزی منزل

ظروف شیشه‌‌ای رنگی

ظروف شیشه‌‌ای رنگی یکی از بهترین اکسسوری‌ها هستند که می‌توانند فضای خانه را دنج و صمیمی جلوه دهند؛ همان چیزی که برای دکوراسیون پاییزی خود به دنبال آن می‌گردید. این ظروف شیشه‌‌ای را می‌توانید هم به صورت مجزا کنار هم قرار دهید و هم درون آنها از گیاهان پاییزی نگهداری کنید.

قرار دادن ساقه‌های گندم در شیشه‌های رنگی کوتاه و بلند، یکی از جذاب‌ترین ایده‌های برای دکوراسیون پاییزی منزل است که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید. می‌توانید در کنار این شیشه‌ها چند مخروط کاج را هم قرار دهید تا تزییناتی دلچسب داشته باشید.

استفاده از شیشه های رنگی و گلدان ها

چوب و طبیعت را به خانه بیاورید!

استفاده از عناصر طبیعی در دکوراسیون خانه، جذابیت چیدمان شما را چندین برابر می‌کند. اگر شومینه دارید، از الوارهای هیزم به عنوان بخشی از دکوراسیون خود استفاده کنید. علاوه بر این میوه‌های پاییزی بهترین اکسسوری‌ها برای تزیین و چیدمان بخش‌های مختلف اتاق هستند.

از میوه‌هایی مثل میوه درخت کاج، بلوط، انار و کدو تنبل در دکوراسیون خانه استفاده کنید تا آن را به حال و هوای پاییز نزدیک‌تر کرده باشید.

میزبان طبیعت پاییزی باشید!

دکوراسیون پاییزی با شمع‌ها و عودها

شمع‌های مختلف و عودهای طبیعی یکی دیگر از بخش‌های دکوراسیون پاییزی منزل هستند که انرژی و اتمسفر فضای شما را تغییر می‌دهند. از شمع‌ها در ظرف‌های شیشه‌‌ای رنگی استفاده کنید و بوی عودها را با توجه به فصلی که در آن قرار دارید انتخاب کنید تا یک پاییز دلچسب را در خانه خودتان تجربه کرده باشید.

شمع، عود و میوه های پاییزی

منبع elledecor

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©2023 تمامی حقوق این سایت محفوظ است

تماس با ما

با ما در تماس باشید ، قول میدهیم در اسرع وقت پاسخ گو باشیم

در حال ارسال

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟