این ترفندهای طراح می تواند به شما کمک کند فضای خود را بدون جابجایی هیچ دیواری گسترش دهید

بیشتر ما آرزو داریم که یک حمام بزرگ و جادار با وان و دوش جداگانه ، دو غرق و حتی شاید یک تختخواب سفری منحط فقط برای قرار گرفتن در بین خیس ها داشته باشیم.

 خوب ، خواه آن رویا را زندگی کنی یا نه ، می توانی حمام خود را با استفاده از این استراتژی ها کاملا به پتانسیل خود برساند و جلوه ای بزرگتر به آن بدهد. از انتخاب دقیق پالت رنگ و وسایل ضروری تا استفاده از چند ترفند بصری هوشمندانه ، می توانید از برخی یا همه این نکات برای بزرگتر نشان دادن دستشویی خود استفاده کنید.

1. استفاده از رنگ سفید

یکی از ساده ترین راه ها برای جلوه دادن به فضای اتاق استفاده از مقدار زیادی سفید – کاشی سفید ، رنگ سفید ، غرور سفید و غیره است. این رنگ غیر رنگی به طور طبیعی عقب می رود و فضا را بزرگتر نشان می دهد. همچنین هر نوع نور موجود را منعکس می کند ، نه اینکه آن را جذب کند.

اتمام سفید می تواند هر فضایی را بزرگتر نشان دهد ، اما به خصوص در حمام بسیار موثر است. از آنجا که در حمام به طور معمول وسایل سفید زیادی وجود دارد (به عنوان مثال وان ، توالت و سینک) ، استفاده از رنگ سفید برای سایر سطوح جلوه ای یکپارچه ایجاد می کند که باعث می شود فضا تا حد ممکن هوا آلود باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از مقدار زیادی رنگ سفید به معنای کمبود فضا نیست. استفاده از عناصر مختلف بافتی مانند قالب ، سنگ کم رنگ یا لهجه های کاشی و پارچه ، و همچنین لمس گاه به گاه فلزات یا چوب ، ظاهر یکپارچه را حفظ می کند در حالی که هنوز غنای زیادی برای جذب به چشم می بخشد.

رنگ به رنگ رو هم امتحان کنید

آیا طرفدار رنگ سفید روشن نیستید؟ هنوز هم می توانید با یک پالت تن به تن در رنگ های بژ گرم ، خاکستری ملایم یا حتی رنگ های کمرنگ مانند آبی پودری ، جلوه ای بسیار بزرگ و نسیم بدست آورید. یک کاشی مجلل انتخاب کنید و برای دیوارهای باقیمانده که یکی از رنگهای داخل آن را گرفته است رنگ رنگ پیدا کنید. تأثیر کلی آن همچنان آرام و شبیه به آبگرم است ، بدون وقفه های ناخوشایند بصری برای کوچک کردن درک شما از فضا.

3. استفاده روشویی دیواری

در فضای تنگ حمام ، ایجاد تعادل بین تقاضای ذخیره سازی و فضایی که بتوان نفس در آن کشید بسیار مشکل است. یک روشویی دیواری ایده بسیار خوبی است. به شما فضای زیادی برای نگهداری وسایل ضروری روزانه می دهد ، اما زیر چشمی نگاه کردن به کف حمام باعث می شود سطح منطقه بازتر شود. در یک فضای بسیار کوچک ، داشتن فضای کمی بیشتر برای قراردادن پاها می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

کمینه و کوچک انتخاب وسایل و روشویی

اگر واقعاً به حداکثر فضای ذخیره سازی نیاز ندارید ، به جای اینکه در بزرگترین واحدی که می توانید قرار دهید ، از یک روشویی کوچکتر استفاده کنید تا فضای کمی بازتر باقی بماند. ترک کمی فضای منفی باعث می شود منطقه کمتر پر شده و در نتیجه فضای بیشتری داشته باشد. و اگر توالت یا وان شما در کنار روشویی شما باشد ، فضای باز اضافی را بیش از این درک خواهید کرد.

آیینه بزرگ

یک آینه بزرگ می تواند اندازه فضای شما را دو برابر کند و به خصوص در حمام ، واقعاً می تواند از نظر بصری سرمایه گذاری شما را دو برابر کند.

5 دیدگاه تاکنون ثبت شده
 1. آپلود عکس 2 سال قبل

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 2. چت 2 سال قبل

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث
  ایجاد انگیزه براتون بشه

 3. خرید مبل راحتی 2 سال قبل

  خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب کاربردی

 4. خرید بازی های جدید استیم 2 سال قبل

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید
  شما

 5. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب زیبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©2022 تمامی حقوق این سایت محفوظ است

تماس با ما

با ما در تماس باشید ، قول میدهیم در اسرع وقت پاسخ گو باشیم

در حال ارسال

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟